W sieci pojawiła się półminutowa reklama telewizyjna gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Nie bez przyczyny serwis Nerdist.com nazwał spot "epickim". Zobaczcie z jakimi wrogami przyjdzie walczyć Geraltowi.

Premiera gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" zaplanowana została na 19 maja. Produkcja będzie dostępna na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy oddają do dyspozycji graczy świat 35 razy większy niż w "Wiedźminie 2". Kilkadziesiąt dodatkowych godzin rozgrywki zapewnią dodatki "Serce z kamienia" oraz "Krew i Wino". Pierwszy z nich trafi do sprzedaży w październiku, a drugi w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Czytaj także: Żyrafy wchodzą do szafy? Nie, ale uprawiają skoki do wody. Zobacz doskonałą animację Nicolasa Deveaux (wideo)


Zobaczcie 30-sekundową reklamę gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Zachwyceni będą nie tylko fani serii.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: