Przedświąteczne porządki także na stronach Wiadomości24.pl. Przyjrzeliśmy się dorobkowi Autorów. Szczególnie cieszy nas grono nowych, piszących od niedawna, a już bardzo aktywnych i nadsyłających ciekawe informacje dziennikarzy obywatelskich.

Zacznijmy od osób, których dorobek wskazuje, że czas przyznać pierwsze pióro.

Zdzisław Kwasek odkrył przed nami uroki Sławna. Dzięki temu wiemy co dzieje się w tamtejszym Domu Kultury oraz - przy okazji - poznajemy pasje samego Autora.

Michał Tuszyński nasz warszawski praktykant. Ostatnio próbował autorskiego przeglądu tygodnia w wersji audio. Wcześniej zapamiętaliśmy jego autorski przegląd warszawskich ...kebabów.

Stanisław Gazda jest naszym ekspertem od spraw sanepidu. Dzięki temu, że kontynuował temat, wiemy, iż nie tylko jednodniowe soki marchwiowe firmy Cymes nie spełniają norm. Tak trzymać, znaczy się pilnować producentów.

Mariusz Lehmann najczęściej używa aparatu fotograficznego. Trzeba pochwalić Mariusza, że bywa na różnych imprezach, stąd wiemy jak wygląda Wrocław w różnych miejscach i o rożnych porach dnia czy roku.

Zauroczył nas relacją z meczu piłki nożnej między rodzicami i dziećmi w Tychach. Marek Długajczyk sięgnął po to, co może być solą dziennikarstwa obywatelskiego, czyli relacjonowanie imprez lokalnych.

Poeta, a ostatnio ks. Maliński - to rozmówcy Magdalena Kaczwińska, która potrafi także znaleźć się na trybunach stadionu piłki nożnej, a później napisać relację ze spotkania IV ligi.

Michał Walkowiak postanowił napisać o tym jak uwięziony został w samochodzie przez rządzących IV RP. Michał operuje aparatem fotograficznym. To dziś nasz jedyny laureat "drugiego pióra".

Po trzecie pióro sięgają znów panie. Co ciekawe większość piszących z 3 piórem na koncie to kobiety. Panie górą. Tym razem trzecie pióro przyznajemy Joli Paczkowskiej, dzięki której zachodnie krańce Polski są mocno reprezentowane. Nowa Sól górą!

Kolejną panią w ekipie "upierzonych" 3 piórem jest Alicja Karłowska. Dowodzi ostatnio, że jej domeną są nie tylko felietony. Alicja pisze bardzo ciekawie, dobrze, mamy niewiele pracy z jej tekstami.

Edyta Piotrowska przychodzi do redakcji na Lewartowskiego od kilku miesięcy. Widzimy jak się rozwijają, uczy, samodzielnie trafia na ciekawe tematy. I sięga po kamerę, robiąc zresztą coraz ciekawsze materiały. Gratulujemy trzeciego pióra i prosimy o więcej.

***

Dziś wyjątkowo na koniec dwa przypomnienia.

Pierwsze: nieregularność niektórych Autorów sprawia, że mamy problem z przyznawaniem piór. Np. zadebiutowała Natalia Mętrak, ale wciąż ma na koncie niewiele materiałów. Przypominamy, że - przynajmniej na pierwsze
pióro - obowiązuje 5 opublikowanych materiałów.

Drugie: nie zapominajcie o uzupełnianiu swoich profili o dane adresowe. Łatwiej nam wysyłać nagrody oraz firmowe smycze (od jakiegoś czasu).

Jeszcze raz gratulacje i najlepsze życzenia świąteczne.

Wiadomości24

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!