Na otwarcie tego parku rozrywki czekają nie tylko mieszkańcy Kownat pod Torzymiem w województwie lubuskim (blisko zjazdu z A2), ale my wszyscy. Nic dziwnego - w końcu będzie to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Kiedy powita pierwszych gości? W jakich cenach będą bilety? Sprawdźcie. Dalsza część artykułu poniżej.

Majaland będzie miejscem dla cały rodzin!


Majaland ma składać się z parków tematycznych, hoteli i domków letniskowych. Podobne parki rozrywki znajdują się już w Belgii, Holandii i Niemczech. Cały park zbudowany będzie na zasadzie krainy Pszczółki Mai. Na dobrą zabawę w nim będą mogły liczyć nie tylko dzieci, ale również dorośli. Jedną z głównych atrakcji parku będzie wielkie drzewo, wokół którego powstanie cała kraina. Nie zabraknie też zabaw na przeróżnych karuzelach, czy też kolejkach. Park ma być otwarty przez cały rok i nie wszystkie atrakcje będą na dworze.

Park rozrywki Majaland w Kownatach pod Torzymiem (powiat sulęciński) zajmie 10 hektarów. Rocznie krainę Pszczółki Mai ma odwiedzać ok. 300 tys. osób!

Otwarcie Majaland we wrześniu
Początkowo Majalnd miał ruszyć 26 maja. Inwestorzy zmienili jednak datę i wielki park rozrywki pierwszych gości powita 29 września. Od tego dnia Majaland będzie otwarty codziennie.

Majaland: ceny biletów


Znamy też ceny biletów w Majalnd.

  • Bilet normalny: Dzieci powyżej 1 metra wzrostu i dorośli - 69,90 zł
  • Bilet dla dzieci, które mają mniej od 85 do 100 cm wzrostu - 39,90 zł
  • Bilet dla seniorów (od 70. roku życia) - 39,90 zł
  • Dzieci poniżej 85 cm mają wstęp darmowy


Specjalna oferta w Majaland na bilet roczny!


Do końca maja można kupić bilety roczne. Dla juniorów (85-100 cm wzrostu) za 69,90 zł, a dla starszych dzieci i dorosłych za 149,90 zł. Zakup karty rocznej to też wiele rabatów. Bilet ważny będzie przez rok od dnia pierwszej wizyty w krainie Pszczółki Mai.

Majaland poszukuje też pracowników. Jeśli więc chcesz pracować w bajkowej krainie, zgłoś się!


Inwestorzy od początku zapowiadali, że wielki park rozrywki to nie tylko duża atrakcja dla naszego regionu, ale też nowe miejsca pracy. Od kilku dni znane są już stanowiska pracy, na jakie można aplikować. Obecnie aktualne są oferty pracy na czterech różnych stanowiskach.

Praca w Majaland lubuskie, stanowisko: operator atrakcji
Do obowiązków będzie należeć m.in.: obsługa takich atrakcji parku, jak Wielki Drakkar, Totem Wikingów i Rollercoaster Wikingów, witanie gości, pomoc gości we wsiadaniu i wysiadaniu z atrakcji, kontrolowanie systemu zabezpieczeń atrakcji w parku.

Praca w Majaland lubuskie, stanowisko: animator
Do obowiązków będzie należeć m.in.: witanie gości, noszenie kostiumu wybranej postaci bajkowej, pozowanie do zdjęć, nawiązywanie pozytywnych relacji z goścmi parku, uczestniczenie w imprezach organizowanych przez Majaland.

Praca w Majaland lubuskie, stanowisko: kasjer/sprzedawca
Do obowiązków będzie należeć m.in.: dbanie o poprawne saldo kasy, obsługiwanie kasy fiskalnej i terminali płatniczych, dbanie o prządek w sklepie/restauracji, prawidłowe rozmieszczanie towarów, przyjazne witanie i żegnanie gości parku.

Praca w Majaland lubuskie, stanowisko: pomocnik kuchni
Do obowiązków będzie należeć m.in.: udzielanie informacji na temat menu, witanie gości, przygotowywanie i podawanie posiłków, przestrzeganie procedur jakości i bezpieczeństwa

Hallo

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

niuniek (gość)

dlaczego cena biletu zalezy od wzrostu dziecka.Te wyzsze to gorsze, musi placic wiecej?

Redaktor Makumba (gość)

"Bilet dla dzieci, które mają mniej od 85 do 100 cm wzrostu - 39,90 zł" Polska mowa być bardzo trudna dla redaktora Makumba?

seniorka 65 (gość)

Nie wiedzialam,ze senior to dopiero po 70-tce.Wszedzie 60+uwaza sie za seniorow.Czyzby nowe prawa jakies?