(© materiały prasowe)

30 milionów razy ściągnięto nielegalnie w tym roku film "Wilk z Wall Street" z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Dla porównania w kinach ten obraz zobaczyło 8 mln widzów.

Podobny wynik, jak "Wilk z Wall Street" osiągnął film "Kraina Lodu". W kinach tę produkcję obejrzało jednak aż 15 mln widzów. Następna pod względem liczby nielegalnych ściągnięć jest "Grawitacja" z Sandrą Bullock. Pobrano ją 29 mln razy. Czwarte miejsce zajął "Hobbit: Pustkowie Smauga" - podaje Hollywood Reporter.

Najpopularniejszy film w amerykańskich kinach - "Strażnicy Galaktyki" nie znalazł się na liście dwudziestu najczęściej pobieranych nielegalnie produkcji. Podobnie rzecz ma się z filmem "Lego. Przygoda", który zajął czwartą pozycję wśród obrazów oglądanych w kinach.

Pierwszą dziesiątkę najczęściej piraconych filmów zamykają: "Thor: Mroczny Świat", "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz", "Legenda Herculesa", "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", "Zniewolony.12 Years a Slave" i "Igrzyska Śmierci. W pierścieniu ognia".

Czytaj także: Gra o Tron najczęściej nielegalnie ściąganym serialem w 2014 roku


W amerykańskim Box Office, czyli oficjalnym rankingu najpopularniejszych tegorocznych filmów, na pierwszym miejscu znajdziemy "Strażników Galaktyki", na drugim - "Igrzyska Śmierci: Kosogłos", a na trzecim "Kapitana Amerykę: Zimowego Żołnierza".

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!