Winda na przystanku tramwajowym "Centrum" naprawiona. Stał się cud? Czy to już święta? No nie, nic z tych rzeczy. To zapewne siła przekazu medialnego podziałała motywująco na firmę odpowiedzialną za naprawę i konserwację wind.

Pisałam w niedzielę o niedziałającej windzie w samym centrum Warszawy. Brak możliwości skorzystania z niej, dawał się we znaki osobom, które nie mogły się poruszać o własnych siłach. Niepełnosprawni, osoby starsze, rodzice z dzieckiem w wózku, którzy zdecydowali się przesiąść na przystanku tramwajowym Centrum znaleźli się w trudnej sytuacji. Nie mogli skorzystać z windy, aby wydostać się z tego przystanku i jechać w dalszą podróż. Pozostała im tylko nadzieja, że ich prośby o pomoc skierowane do innych podróżnych nie pozostaną bez odzewu. I za którymś razem, ktoś życzliwy im pomoże i zniesie na dól.

Winda została naprawiona i można z niej korzystać. Mam nadzieję, że będzie działać długo i taka sytuacja się już nie powtórzy.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!