(© Przemyslaw Grzelak, Dominik Heftowicz, Michał Domanski, Łukasz Albin)

25 stycznia zapraszamy do Wytwórni na nową odsłonę Wino-Grania. Cechy charakterystyczne? Kameralna, siestowa i akustyczna forma koncertu oraz bliski kontakt z artystą. 25 stycznia na scenie przy Łąkowej 29 wystąpi Marika.

Marika (właśc. Marta Kosakowska) debiutowała w 2002 roku jako wokalistka soundsystemu Bass Medium Trinity, który w składzie Marika, Frenchman i Abselektor wydał płytę „Mówisz i masz”. Występuje w klubach w Polsce i za granicą (Anglia, Irlandia, Francja). Koncertowała m.in. przed Macy Gray, Seanem Paulem, Gentlemanem.

W 2007 związała się z wytwórnią Karrot Kommando, w której wydała singel „Moje serce”. 22 sierpnia 2008 miał premierę jej debiutancki album – „Plenty”, który był nominowany do nagrody Fryderyki 2009; Marika została również nominowana w kategorii Nowa Twarz Fonografii.

Od października 2008 prowadzi audycję muzyczną Nie Tylko Reggae w Polskim Radio Euro - IV Programie Polskiego Radia, a od września 2009 program Towary Kolonialne w Roxy FM. Również w 2009 roku była nominowana do Superjedynki w kategorii Debiut roku na XLVI Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 8 czerwca 2010 wydała drugi solowy album - „Put Your Shoes On / Off”; składają się na niego dwie płyty. Pierwszym singlem promującym krążek jest „Uplifter”.„Wino-Granie” to akcja, której zadaniem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat win. W Wytwórni zabierzemy Państwa w muzyczną podróż po winnicach całego świata.W Wytwórni wystąpią:

Marika - wokal

Patryk Kraśniewski - klawisze

Organizator: Wytwórnia

Bilety (miejsca siedzące nienumerowane): 30 zł z Kartą Klubu Wytwórnia, Kartą Wino-Grania lub kartą rabatową Młodzi w Łodzi,
40 zł bez kart

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!