Zegarmistrz Czasu Zegarmistrz Czasu

Zegarmistrz Czasu

3 stycznia 2011 roku odbędzie się premiera singla "Wojna" zespołu Zegarmistrz Czasu. Piosenka zostanie także zaprezentowana w łódzkiej radiostacji MegaStacja.

Zespół Zegarmistrz Czasu, to młody zespół zdobywający coraz większe uznanie na rynku muzycznym.

Powstał na początku 2009 roku. W obecnym składzie: Marta Owczarek (wokal), Maciej Malinowski (gitara solowa/prowadząca), Michał Pułas (gitara rytmiczna), Marcin Kaliński (bas), Jacob Kujawski (perkusja), Łukasz Wołosz (technik), Luna (przyjaciel i maskotka zespołu), Ewa Malinowska (manager) występuje od wiosny 2010 roku. Inspiracje czerpią z takich gatunków muzycznych jak hard rock, ska, reggae i wielu innych. Takie też wpływy słychać w ich piosenkach. Mimo, że każda z tych osób słucha innej muzyki razem potrafią stworzyć brzmienie pełne niepowtarzalnego klimatu.

Szczególne uznanie należy się wokalistce Marcie Owczarek, która swoim głosem, grą na skrzypcach i góralskim temperamentem wzbogaca i urozmaica to brzmienie. - Mamy ściśle określone cele muzyczne, do których konsekwentnie dążymy - mówią muzycy zespołu w rozmowie z Wiadomościami24.pl.

Jak nikt inny potrafią na swoich koncertach wzbudzić zachwyt wśród publiczności, która daje się porwać do wspólnej zabawy. Dzięki temu każdy koncert jest niepowtarzalnym przeżyciem muzycznym połączonym ze świetną zabawą - zarówno dla gości, jak i dla samego zespołu.

Wymienię tu kilka znaczących ich osiągnięć, chociaż lista ta jest dość długa. Zespół wziął udział w Zabrzańskim Suplemencie Rockowym 2010, byli częstymi gośćmi rozgłośni radiowych w tym międzynarodowej Radio-Aspekt.de i łódzkiej MegaStacja. Zajęli pierwsze miejsce w notowaniach Listy Przebojów międzynarodowej rozgłośni radiowej Aspekt Rock Charts oraz trzecie i czwarte miejsce w marcowym i kwietniowym notowaniu Regionalnej Listy Przebojów Gazety Wyborczej, a także wystąpili na koncercie z okazji 650. lecia Rudy Śląskiej Kochłowice.

Singiel zespołu Zegarmistrz Czasu, którego premiera odbędzie się 3 stycznia 2011 roku w łódzkiej radiostacji MegaStacja został zarejestrowany w studio nagraniowym Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie.

Serdecznie zapraszam do posłuchania zespołu Zegarmistrz Czasu.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!