Miejmy nadzieję, że w sezonie 2011 będziemy mogli oglądać Roberta w bolidzie Lotus Renault Miejmy nadzieję, że w sezonie 2011 będziemy mogli oglądać Roberta w bolidzie Lotus Renault

Miejmy nadzieję, że w sezonie 2011 będziemy mogli oglądać Roberta w bolidzie Lotus Renault

Robert Kubica opuścił już OIOM, a do nas z dnia na dzień powinny docierać coraz lepsze wiadomości na temat stanu zdrowia Polaka.

Włoski dziennika "La Gazzetta dello Sport" donosi, iż Polak jest pod stałą opieką lekarzy, którzy muszą mieć pewność, że Robertowi nie wdała się żadna infekcja.Teraz Roberta będzie czekać długa rehabilitacja. Robert będzie miał dostosowany indywidualny pakiet ćwiczeń. Jeśli wszystko będzie w porządku, to Robert będzie mógł rozpocząć rehabilitację."Mamy specjalistyczne roboty, które za pomocą programu komputerowego umieszczą pacjenta w wirtualnej rzeczywistości i podpowiedzą, jak wykonywać ruchy. Pacjent ma przed sobą kilka kroków do pokonania, aby odzyskać pełnię zdrowia" - mówi Giovanni Antonio Checchia, dyrektor centrum.Kubica dwa tygodnie po wypadku. WideoWierzę w powrót Roberta na tor w tym sezonie. Kubica jest osobą bardzo silną, która uwielbia ściganie i zrobi wszystko, co w jego mocy, abyśmy mogli go oglądać w bolidzie jeszcze w tym sezonie.Źródło: www.sportfan.plA Wy jak sądzicie, kiedy Robert wróci na tor?

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!