Wojciech Szczęsny odkrył talent wokalny? Bramkarz reprezentacji Polski zamieścił w sieci wideo, w którym wykonuje znany świąteczny przebój "All I Want for Christmas". Łatwo się domyślić, że za tym interesującym wykonaniem stoi żona piłkarza, Marina Łuczenko-Szczęsna.

Wojciech Szczęsny poczuł świąteczny klimat. Polski bramkarz opublikował wideo, na którym udaje, że śpiewa słynny gwiazdkowy hit Mariah Carrey „All I Want for Christmas”. Golkiper Romy, do której został wypożyczony z Arsenalu, mocno wczuł się w rolę, podkreślając nastrój swoją bogatą mimiką. W rzeczywistości piosenkę śpiewała siedząca obok Marina Łuczenko-Szczęsna, utalentowana żona 26-latka. Dziennikarze w Wielkiej Brytanii stwierdzili, że to nagranie jest jedną z najdziwniejszych rzeczy jakie ostatnio widzieli.

Foto Olimpik/x-news

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!