Kuba Wojewódzki oraz Michał Figurski często na swoje ofiary wybierają znane osobistości. Tym razem padło na gwiazdę polskiego dziennikarstwa, Monikę Olejnik.

Radiowi prowokatorzy przedstawili się za przedstawicieli firmy produkującej buty "Relax" i zaproponowali, aby dziennikarka poprowadziła w nich program "Kropkę nad i".

Michał Figurski oznajmił już na samym początku rozmowy, że "jest po rozmowie z działem prawnym TVN-u", co wzburzyło Monikę Olejnik: "Jak Pan śmie, bez rozmowy ze mną kontaktować się z działem prawnym TVN. Proszę do mnie, więcej nie dzwonić! To jakieś żarty" - powiedziała zbulwersowana dziennikarka.

Wówczas do akcji wkroczył Kuba Wojewódzki, który oświadczył, że swoją zgodę w tej sprawie wyrazili już Zubilewicz oraz Gardias. Dziennikarz TVN nie przekonał jednak Olejnik, która oświadczyła, że jest dziennikarką telewizyjną i nie występuje w reklamach, po czym się rozłączyła.

Źródło:


Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!