Często zagonieni codziennymi sprawami nie dostrzegamy, że tuż obok, czasem za ścianą, czasem w następnej klatce schodowej, a czasem w bloku obok są osoby, które potrzebują naszej pomocy.

Osoby, które przykute do łóżka czy też wózka inwalidzkiego nie mogą samodzielnie wyjść na zewnątrz i ich życie zamyka się w czterech ścianach. Często tak niewiele trzeba aby im pomóc.

W takiej potrzebie jest pan Zbigniew Fornal z Zielonki koło Krakowa - 65-letni mężczyzna po udarze i amputacji nogi. Jest częściowo sparaliżowany i nie jest w stanie sam przesiąść się na wózek i wyjść na zewnątrz. Cały jego świat to pokój, telewizor i komputer. Jego wielkim pragnieniem jest znalezienie kogoś, kto po prostu kilka razy w tygodniu pomoże mu usiąść na wózek i wyjedzie z nim przed dom na godzinę, może dwie.

Pan Zbigniew jest gotowy zwracać koszty dojazdu osobie lub osobom, które podejmą się pomocy mu w wydostaniu się z jego domowego więzienia.

Nie pozostawiajmy Pana Zbigniewa samemu sobie, zwłaszcza w sytuacji gdy tak niewiele może zdziałać tak wiele. Chętnych do pomocy prosimy o kontakt bezpośredni z Panem Zbigniewem Fornalem pod nr tel. 790369716 lub skype: fornalz

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!