Wrocławskie Forum Globalne jest międzynarodową konferencją poświęconą polityce transatlantyckiej. Do najważniejszych wydarzeń konferencji należy m. in. przyznanie Freedom Awards.

Ze strony wroclaw.pl można się dowiedzieć, że dziś rozpoczyna się w tym mieście ciekawa międzynarodowa impreza. Wrocławskie Forum Globalne jest międzynarodową konferencją poświęconą polityce transatlantyckiej. Zorganizowała je Rada Atlantycka Stanów Zjednoczonych we współpracy z demosEUROPA - Centrum Studiów Europejskich oraz miastem Wrocław.

Konferencja odbędzie się w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej. Rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20 przyjęciem powitalnym, na których gości podejmie prezydent miasta, Rafał Dutkiewicz. Potrwa do 8 października. Do najważniejszych wydarzeń konferencji należy m. in. przyznanie Freedom Awards. Nagroda jest w tym roku przyznawana we Wrocławiu z okazji jubileuszu trzydziestolecia Solidarności.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie www.wgf2010.eu oraz w języku polskim na stronie wroclaw.plWydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!