Wrocławian zdenerwowanych rozlicznymi remontami, może dobić jeszcze jeden. Tym razem w newralgicznym miejscu miasta jakim jest ulica Legnicka i Zachodnia

Zakorkowane ulice Wrocławia, to sprawa powszechna. Praktycznie nie ma rejonu miasta, który można przejechać nie narażając się na stanie w kilometrowych zatorach. Sezon wakacyjny sprzyja wszelkiego rodzaju remontom dróg i innym inwestycjom. Niedogodności związane z remontami ulic, potęguje ich zadziwiająca kumulacja.

Nierzadko prace zaczyna się w paru miejscach jednocześnie, co przekłada się na ogromne utrudnienia w ruchu. Do i tak już dużej ilości rozkopów, dochodzi właśnie remont ulicy Legnickiej i Zachodniej. Prace remontowe zaczną się tam 20 sierpnia i obejmą naprawę torowiska włącznie z regulacją szyn. Co prawda, drogowcy deklarują
tygodniowy termin remontu, ale biorąc pod uwagę wszechobecne korki – to mała pociecha. Taki komunikat oznacza paraliż komunikacyjny w tej części miasta. Będzie nerwowo, a pożądaną cechą stanie się cierpliwość.

Zdenerwowani pasażerowie będą biegać między autobusami zastępczymi, gdyż tramwaje z wiadomych względów, kursować nie będą. Alternatywnym rozwiązaniem może być podróż pociągiem. Każdy kto będzie miał możliwość dostania się na stację, będzie mógł podróżować nim w kierunku Leśnicy. Podróż tym środkiem transportu z Dworca Głównego, zajmie 15 minut. Niestety, nic nie zmieni faktu, że wrocławian czeka tydzień (oby) komunikacyjnego horroru.

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!