Wrocławianie oddają hołd ofiarom tragedii Wrocławianie oddają hołd ofiarom tragedii

Wrocławianie oddają hołd ofiarom tragedii

Requiem W. A. Mozarta w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Wrocławskiej, Wrocławskiej Orkiestry Kameralnej "Leopoldinum" oraz profesorów i studentów Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego uświetnią dziś żałobne nabożeństwo na wrocławskim Rynku.

Mszę świętą w intencji ofiar narodowej tragedii lotniczej będzie celebrował dla wrocławian dziś o godz. 18 Metropolita Wrocławski abp Marian Gołębiewski. Wezmą w niej udział również przedstawiciele innych wyznań.

Wróć do materiału: 10 kwietnia 2010 roku. Reakcje i relacje dziennikarzy obywatelskichNabożeństwo będzie można śledzić na dwóch telebimach ustawionych w Rynku.

Żałobną uroczystość poprzedzi połączona nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej Wrocławia i Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

W związku z tym, dziś od godziny 6 z ruchu kołowego zostały wyłączone:
Plac Solny w całości,
ul. Św. Mikołaja na odcinku od ul. Kiełbaśniczej do Rynku,
ul. Św. Elżbiety w całości,
ul. Odrzańska od Rynku do ul. Św. Elżbiety,
ul. Kuźnicza od ul. Igielnej do Rynku,
ul. Wita Stwosz od ul. Szewskiej do Rynku,
ul. Kurzy Targ od ul. Szewskiej do Rynku.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!