Samoobrona nie zarejestrowała list wyborczych w dwóch ważnych okręgach wyborczych - Warszawie i Rzeszowie - poinformował serwis tvn24.pl. Okazało się, że w zgłoszeniu partii pojawiły się błędy.

- Komisje wyborcze wezwały do usunięcia wady w określonym terminie. Jeżeli wada zostanie usunięta, to listy zostaną zarejestrowane. Jeśli nie, to listy nie zostaną zarejestrowane i będzie przysługiwała droga odwoławcza - mówi portalowi tvn24.pl Lech Gajzler z Państwowej Komisji Wyborczej.

Jeśli listy nie zostaną poprawnie zarejestrowane, wyborcy nie będą mogli zagłosować na Ikonowicza - "jedynkę" list Samoobrony w Warszawie - Piotra Ikonowicza - założyciela Polskiej Partii Socjalistycznej, ani na Zbigniewa Wrzodaka w Rzeszowie.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!