http://pl http://pl

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Jaros%C5%82aw_Kaczy%C5%84ski_w_Kole.jpg&filetimestamp=20090428160711 (© fot.pl.wikipedia.org)

Rośnie niezadowolenie wśród działaczy lokalnych Prawa i Sprawiedliwości. Niektórzy grożą odejściem do Solidarnej Polski, jeśli sytuacja w partii nadal będzie się nadal utrzymywała.

[plik 1 lewa]Mija sześć miesięcy od wyborów pisze gazetakrakowska.pli okazuje się, że niektórzy działacze lokalni PiS oraz posłowie z drugiej linii poważnie rozważają przejście do innych ugrupowań. Większość zastanawia się nad Solidarną Polską Ziobry.

Adam Lipiński z PiS podczas spotkań z działaczami terenowymi mówi o wcześniejszych wyborach parlamentarnych. Działacze nie dają mu wiary. Twierdzą, że władze Prawa i Sprawiedliwości mówiły o samodzielności i demokracji, zachęcały do tworzenia programu działania i obiecywały odpowiednią liczbę podpisów poparcia oraz rekomendację prezesa Kaczyńskiego.

Plany spaliły na panewce i działacze czują się zaniepokojeni taką sytuacją. Twierdzą, że poparcie zależy nie od programu, a od znajomości z grupą dawnych działaczy. Konflikt zbliża się wielkimi krokami. Jego zapalnikiem mogą stać się wybory do władz okręgów w najbliższy weekend i za tydzień.

"Jeśli sytuacja się nie zmieni, za chwilę część z nas najprawdopodobniej przejdzie do Solidarnej Polski" - powiedział jeden z poznańskich działaczy PiS.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

[iframe width="600" height="180"]http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FWiadomosci24&width=600&height=180&colorscheme=light&show_faces=true&border_color&stream=false&header=false&appId=257541850952439" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:600px; height:180px;" allowTransparency="true"[/iframe]

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!