Plakat WWE RAW WrestleMania Revenge Tour w Łodzi Plakat WWE RAW WrestleMania Revenge Tour w Łodzi

Plakat WWE RAW WrestleMania Revenge Tour w Łodzi

Już 27 kwietnia 2013 roku w Atlas Arenie w Łodzi zmierzą się gwiazdy wrestlingu. Fani wrestlingu będą mogli zobaczyć m.in. Johna Cena, CM Punka, Rybacka oraz wielu innych. Wśród zawodników pojawią się obecni i byli mistrzowie wrestlingu.

WWE, a więc World Wrestling Entertainment to obecnie największa federacja wrestlingu na świecie transmitująca swoje do ponad 145 krajów. Za niespełna trzy tygodnie kilku zawodników federacji przyjedzie do Polski.

W sobotę 27 kwietnia 2013 w Atlas Arenie w Łodzi głównym wydarzeniem RAW WrestleMania Revenge Tour będzie walka, w której bierze udział trzech wrestlerów. Zwycięzcą walki zostaje ten, który wykona pin, a więc przytrzyma łopatki dowolnego przeciwnika do maty przez trzy sekundy lub submission czyli zmusi rywala do poddania. W tym rodzaju walki przeciwnikami będą John Cena, Ryback i CM Punk.

Na ringu zobaczymy również walkę Kane vs. Big E. Lanston w/AJ oraz występy gwiazd WWE: Daniela Bryana, Dolpha Zigglera, Antonio Cesaro, R-Trutha, Kaitlyn, The Bella Twins i wiele innych!

Wśród wymienionych zawodników są obecni i byli mistrzowie wrestlingu:
Antonio Cesaro - obecny mistrz United States Championship
Kaitlyn - obecna mistrzyni Divas Championship
John Cena - obecny mistrz Gali Royal Rumble
CM Punk - poprzedni mistrz WWE Championship
Big E. Langston - obecny mistrz NXT Championship
R-Truth razem z Kofi Kingstonem - byli mistrzowie Tag Team ChampionshipGala wrestlingu nie może się odbyć bez oryginalnych teatralnych wręcz wejść zawodników do ringu; czasem w akompaniamencie muzyki, innym razem przy towarzyszeniu efektów pirotechnicznych, a czasem poprzez wjazd na arenę pojazdem czy opuszczenie się zawodnika po linie zawieszonej nad ringiem. Co przygotowali reżyserzy przedstawienia? Tego nie wiemy. Pewne jest jednak to, że publiczność zgromadzona w Atlas Arenie zobaczy specjalnie dla niej przygotowane show!

Otwarcie drzwi do Atlas Areny nastąpi o godzinie 18:00, o rozpoczęcie gali punktualnie o 19:30

Bilety na galę w cenie 77 zł, 143 zł, 253 zł oraz 440 zł można kupić na stronie livenation.pl

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!