Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Wybory Miss Transseksualistów 2013 za nami. Wygrała Brazylijka

Stanisław Cybruch
Stanisław Cybruch
Wikimedia Commons
Do tajlandzkiej urokliwej Pattaya, zjechało ze świata 25 transseksualistek, na wybory Miss Transseksualistów 2013. Zwyciężyła Brazylijka, która wcześniej była mężczyzną.

W tajlandzkiej Pattaya – mieście liczącym 80 tys. osób - nad Zatoką Tajlandzką, odbyły się wybory Miss Transseksualistów 2013. Koronę dla najpiękniejszej transseksualistki, w ocenie jurorów, zdobyła pochodząca z Brazylii, Marcelo Ohio. Pierwszą wicemiss wybrano Shantell D' Marco z USA, a trzecie miejsce zdobyła Tajka - Nethnapada Kanrayanon.

Warto wiedzieć, że tajlandzka Pattaya, położona nad Zatoką Tajlandzką 120 km od Bangkoku, jest jednym ze znanych najsłynniejszych miejskich ośrodków wypoczynkowych i turystycznych, w Azji. Sześć lat temu (2007) Pattay’ę odwiedziło rekordowo, bo aż 6,5 mln turystów. Ale w rozwoju miasta mają szczególny wkład wpływy z seksturystyki i portu lotniczego, który leży pomiędzy Bangkokiem a Pattay’ą.

W tegorocznym międzynarodowym konkursie wzięło udział 25 transseksualistek z 17 państw świata. Zobacz pięć najpiękniejszych!

Marcelo Ohio z Brazylii transseksualistka - Miss Świata 2013 -WP.pl

Śliczna Marcelo Ohio transseksualistka z Brazylii -Marcelo Ohio

Trzy najpiękniejsze transseksualistki świata - 2013 (pierwsza z lewej druga wicemiss Tajka Nethnapada Kanrayanon -wicemiss Tajka

Pierwsza wicemiss Shantell D' Marco z USA -wicemiss z USA

Wszystkie trzy najpiękniejsze transseksualistki świata w układzie pocałunku -trzy najpiękniejsze

Najpiękniejsza Brazylijka transseksualistka Marcelo Ohio w nowym stroju -Ohio

Zobacz cztery najpiękniejsze! Transseksualistki 2013 -Wybory-miss

Brazylijka Marcelo Ohio żegna się z publicznością -wp.pl

Marcelo Ohio z bukietem, obok druga wicemiss Tajka Nethnapada Kanrayanon, Foto: (© AP Photo/Apichart Weerawong)-Tajka

Pięć najpiękniejszych transseksualistek (Marcelo Ohio - druga od lewej) Foto: (© AP Photo/Apichart Weerawong) -polskatimes.pl.

Transseksualizm wywiera trwały dyskomfort psychicznym i często prowadzi do depresji i myśli samobójczych, z przyczyn cech płciowych, będących w świadomości i odczuciach osób o takich cechach, jako nieodpowiednie. Trwałym zaabsorbowaniem i potrzebą oraz chęcią pozbycia się nieodpowiednich cech płciowych, jest dążenie do nabycia w to miejsce, cech płci odmiennej.

Według światowych statystyk, transseksualizm występuje u 1 na 30 tys. osób, genetycznie płci męskiej oraz u 1 na 100 tys. osób, genetycznie płci żeńskiej. W Polsce i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej występuje przewaga liczby mężczyzn o cechach genetycznych płci żeńskiej (4-7 razy więcej), nad liczbą kobiet o cechach genetycznych płci męskiej (M/K), które wyrażają niechęć i dezaprobatę swojej płci. W skali światowej ma miejsce większa liczba transseksualnych kobiet.

Stanisław Cybruch

od 7 lat
Wideo

Burze nad całą Polską

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na naszemiasto.pl Nasze Miasto