Wybory prezydenckie w USA nabierają tempa. Przemawiając wczoraj w nowojorskim teatrze Apollo, Barack Obama zaśpiewał fragment słynnego utworu Ala Greena "Let's Stay Together". Czy prezydent fałszował? Sprawdźcie sami...

Jako pierwszy w historii prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama pojawił się wczoraj w legendarnym teatrze Apollo, w nowojorskim Harlemie.

Przemówienie amerykańskiego przywódcy zaskoczyło wszystkich. W pewnym momencie Obama wspomniał o obecności Ala Greena, słynnego amerykańskiego piosenkarza, po czym zaintonował krótki fragment jego utworu pt. "Let's Stay Together".

Sądząc po brawach, występ Baracka Obamy spodobał się publiczności zgromadzonej w nowojorskim teatrze. Zresztą, sami oceńcie umiejętności wokalne prezydenta USA...Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!