„Najlepsza fotografia patriotyczna roku 2013, ”M „Najlepsza fotografia patriotyczna roku 2013, ”M

„Najlepsza fotografia patriotyczna roku 2013, ”M. Wziontek "Tego ognia nic już nie ugasi". (© scan/ http://sdp.pl/informacje/9178,znamy-najlepsza-fotografie-patriotyczna-roku-2013,1389819269)

Nagrodę Polskiej Szabli Ułańskiej za „Najlepszą fotografię patriotyczną roku 2013” otrzymał Mariusz Wziontek, za zdjęcie mężczyzny wznoszącego polską flagę na tle płonącej tęczy na pl. Konstytucji w Warszawie.

13 stycznia 2014 r. w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagrody za „Najlepszą fotografię patriotyczną roku 2013”.

Na stronie stowarzyszenia czytamy, że ustanawia ją Zarząd Oddziału TV KSD za najlepsze dzieło "techniki wizyjnej" o tematyce patriotycznej. W tym roku otrzymał ją fotoreporter Mariusz Wziontek. Nagrodę wręczyła Anna T. Pietraszek, przewodnicząca Oddziału TV Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Laureat zwycięskie zdjęcie wykonał 11 listopada 2013 roku w stolicy podczas Marszu Niepodległości.


Refleksje patriotyczne albo i nie. Zgliszcza po 11 listopada

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!