Fani animowanych produkcji i dobrego humoru już w najbliższy weekend ruszą do kin. Po raz trzeci w podróż pełną przygód i dowcipu porwą nas zwierzęta z nowojorskiego zoo - bohaterzy kreskówki "Madagaskar 3".

Tym razem ekipa lwa Aleksa (któremu głosu w polskiej wersji użyczył Artur Żmijewski) trafia do Europy. Poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w kasynie w Monte Carlo, wchodzą w drogę francuskiej oficer kontroli zwierząt Chantel DuBois (Agnieszka Matysiak). Pani oficer urządza sobie europejskie safari, a paczka przyjaciół postanawia schronić się w podupadającym cyrku i z nim przemierzać kontynent, zyskując nie tylko bezpieczeństwo, ale i sławę.

Jak poradzą sobie nasi ulubieńcy? Na pewno nie zabraknie im poczucia humoru i uroku osobistego w tej ucieczce przez Stary Kontynent.

Za prace nad trzecią częścią Madagaskaru wzięła się dobrze zgrana ekipa reżysersko-producencka z poprzednich części (reżyserami filmu są EricDarnell, Tom McGrath oraz Conrad Vernon – twórca "Shrek2", natomiast produkcji ponownie podjęli się Mireille Soria i Mark Swift). Głosami obdarowali rysunkowe postaci m.in. Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada PinkettSmith, Sacha Baron Cohen. W polskiej wersji usłyszymy także głosy m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej i Piotra Adamczyka. Tym razem widzowie mają także możłiwośc obejrzeć film w technologii 3D.

Poprzednie filmy o przygodach sympatycznych zwierzaków zarobiły łącznie ponad miliard dolarów. Czy padnie kolejny rekord finansowy przy trzeciej części kultowej produkcji?

Zobacz zwiastun

Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!