Plakat sztuki "Andropauza 2" Plakat sztuki "Andropauza 2"

Plakat sztuki "Andropauza 2" (© mat. prasowe)

Spektakl "Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą" zawita 9 marca do Teatru Rozrywki Lutnia w Łodzi. Dla czytelników Wiadomości24.pl organizujemy konkurs, w którym można wygrać dwa dwuosobowe zaproszenia na to przedstawienie.

Komedia Jana Jakuba Należytego opowiada o pięciu mężczyznach o różnych osobowościach i charakterach, którzy spotykają się w sanatorium. Wspólnie dywagują na temat swojego wroga, którym jest doktor ZUS. W pewnym momencie pojawia się ona - piękność, o której względy zabiega cała piątka bohaterów. Według autorów "sztuka w krzywym zwierciadle pokazuje polską rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu, historię, która każdemu może się zdarzyć, opowiedzianą prześmiesznymi dialogami i piosenkami, których melodie rozpoznajemy po pierwszych dźwiękach".

W spektaklu w reżyserii Dariusza Szada-Borzyszkowskiego występują (zamiennie): Maciej Damięcki, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Paweł Królikowski, Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys, Piotr Skarga, Andrzej Beya-Zaborski, Michał Pietrzak, Piotr Dąbrowski, Matylda Damięcka, Mimi Kokoski, Agata Załęcka.

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURS

Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na niedzielne popołudnie 09.03 (niedziela) na godzinę 16:00 Aby je dostać należy:

1) Udostępnić ten artykuł na swoim Facebookowym profilu
2) Napisać w komentarzu pod artykułem dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać zaproszenie.

Nagrodzimy najzabawniejsze uzasadnienia:) Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 07.03 do 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni w sobotę w osobnym artykule. WAŻNE: Pod uwagę brane będą tylko wpisy zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników Wiadomosci24.pl.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!