"Trzy razy łóżko" - plakat "Trzy razy łóżko" - plakat

"Trzy razy łóżko" - plakat (© mat. organizatora)

Już 16 maja w łódzkim Teatrze "Lutnia" będzie można zobaczyć komedię małżeńską "Trzy razy łóżko" z plejadą polskich gwiazd. W naszym konkursie możecie wygrać zaproszenia na tą sztukę.

On i Ona, mąż i żona w sypialni, trzy razy w łóżku, a wszystko pod jedną kołdrą... Aktorów, którzy wystąpią na scenie, niezależnie od konfiguracji (występują zamiennie - 4 osoboy na scenie) nie trzeba nikomu przedstawiać. W sztuce występują zamiennie: Adrianna Biedrzyńska, Lucyna Malec, Ewa Ziętek; Piotr Cyrwus, Marek Siudym, Piotr Skarga; Anna Cieślak, Matylda Damięcka, Emilia Komarnicka; Mateusz Damięcki, Michał Lesień, Antoni Pawlicki. Zapewnią widzom doskonałą rozrywkę w łóżku, które w życiu człowieka odgrywa najważniejszą rolę. On i Ona, mąż i żona w sypialni, trzy razy w łóżku, a wszystko pod jedną kołdrą... Małżeństwo ze sztuki Jana Jakuba Należytego podejmuje ważne decyzje, rozmyśla i rozgrywa swoje namiętności właśnie w pościelowych wystrojach. Trzy noce, trzy razy w łóżku, trzy chwile z ich życia – to historie, które zobaczymy w spektaklu. Autor takich przebojów jak „Andropauza męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”, „Diety cud” i "Andropauzy 2" oraz gwiazdorska obsada gwarantują półtorej godziny mądrego humoru.

Spektakl odbędzie się 16.05.2013r. o godz. 20. Bilety w cenie 90 zł są do kupienia w kasie teatru przy ulicy Piotrkowskiej 243 (czynna od pon do soboty w godz. 10-17) oraz w Strefie Biletów na Piotrkowskiej 59. Zamówienia grupowe można składać pod numerem telefonu 692 586 063, a także poprzez strony internetowe: www.biletyna.pl www.eventim.pl www.teatrlutnia.pl

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURSMamy dla Was do wygrania dwa podwójne zaproszenia do Teatru "Lutnia" na te spektakl. Aby wygrać podwójne zaproszenie należy w komentarzu ciekawie uzasadnić dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać podwójną wejściówkę. Na komentarze czekamy do piątku 10.05 do godz. 23:59 - laureat otrzyma wiadomość w sobotę.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!