Znalazłeś ciekawy artykuł? Chcesz, by zobaczyli i przeczytali go nie tylko czytelnicy Wiadomości24.pl?

We wrześniu ubiegłego roku Mateusz Aleksandrowicz napisał tekst Ciekawy artykuł w Wiadomościach24.pl? Pokaż go innym! w którym poinformował nas, że możemy promować tekst, który przypadł nam do gustu w serwisie Wykop.pl

Z ciekawości sprawdziłem ile naszych tekstów zostało "wykopanych". Po zliczeniu z tekstami wykopanymi drogą tradycyjną przed wprowadzeniem tej funkcji w serwisie wyszło mi 37 tekstów. Wynik jest niezbyt imponujący.

Drodzy Autorzy i Czytelnicy! W tym miejscu apeluję o "wykopywanie" interesujących tekstów. Funkcja ta nie została stworzona tak sobie, miała na celu doskonalenie serwisu. Czyżby nasi informatycy trudzili się na darmo? Aby "wykopać" tekst musimy być zarejestrowanymi użytkownikami serwisu Wykop.pl. To chyba nie jest zbyt wiele?

Korzystając z okazji przypominam o opcji "Poleć", która także jest dostępna pod każdym tekstem. Dzięki tej opcji możemy przesłać znajomemu link do artykułu.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!