Trening na trenażerze urozmaica kolarzom zimowe miesiące. Organizatorzy zawodów zdecydowali, że skoro są treningi to można też zorganizować wyścigi na wirtualnej trasie, ale za to z realnymi przeciwnikami.

Wyścig Elite Race był drugą, obok Tour de Bike Atelier, imprezą rozgrywaną na specjalistycznych trenażerach kolarskich.

Uczestnicy mogli nie tylko solidnie się zmęczyć, ale także przetestować najnowocześniejszy sprzęt.

Głogowski policjant, starszy sierżant Łukasz Wesołowski, zajął w finale międzynarodowych zawodów Elite Race 2017 w Lubinie drugie miejsce.

- To nie pierwszy sukces Łukasza - informuje KWP we Wrocławiu.- W sezonie wiosenno – jesiennym uczestniczył w zawodach terenowych i również odnosił w nich medalowe sukcesy. Podczas rozgrywanych w sierpniu 2016 roku Mistrzostwach MTB Policjantów przyjechał na metę tuż za zwycięzcą.

St. sierż. Łukasz Wesołowski, uprawia kolarstwo górskie, na co dzień jest dzielnicowym Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!