Wyniki 2. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej - grupa II [19/20 sierpnia 2017]

Grzegorz Oleradzki
W meczu 1. kolejki 2. grupy 5. ligi kujawsko-pomorskiej Wisła Dobrzyń nad Wisłą pokonała zespół LTP Lubanie 2:1 (0:0).

Gole: Michał Statkiewicz (50), Patryk Olewiński (60) - Kamil Stefaniak (75). Zobaczcie zdjęcia i wideo z tego spotkania.
W meczu 1. kolejki 2. grupy 5. ligi kujawsko-pomorskiej Wisła Dobrzyń nad Wisłą pokonała zespół LTP Lubanie 2:1 (0:0). Gole: Michał Statkiewicz (50), Patryk Olewiński (60) - Kamil Stefaniak (75). Zobaczcie zdjęcia i wideo z tego spotkania. Wojciech Alabrudziński
Wyniki meczów 2. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej - grupa II [19/20 sierpnia 2017]

Przerwa - 0:1
30 min - 0:1
GOOOL 10 min - Adam Kmita 0:1
8 min - 0:0
g. 15 - Łukasz Boinski (Sadki)

Piast Złotniki Kujawskie - Start Radziejów 1:6 (1:2)Informują Janusz Michalski oraz Daniel Orylski
GOOOL 90+3 - Dawid Kurtys 1:6
GOOOL 90 min - Patryk Gołdyn 1:5
GOOOL 75 min - Bartłomiej Roszak 1:4
GOOOL 70 min - Czarnota 1:3
60 min - 1:2
48 min - bramkarz gospodarzy broni rzut karny strzelany przez K. Lewandowskiego
Przerwa - 1:2
GOOOL 44 min - Damian Czarnota 1:2
GOOOL 36 min - Konrad Lewandowski z karnego 1:1
30 min - 1:0
GOOOL 24 min - Michał Wołczyk z karnego 1:0
15 min - 0;0
Od środka rozpoczęli goście
g. 16 - Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)

GKS Baruchowo - Łokietek Brześć Kujawski 1:2 (0:1)Informują Dariusz Janik oraz Dariusz Lewandowski
GOOOL 89 min - Krystian Andrzejczak 1:2
85 min - 1:1
GOOOL 54 min - Krzysztof Janik 1:1
GOOOL 40 min - Kamil Niewiadomski - 0:1
27 min - 0:0
18 min - 0:0
8 min - 0:0
g. 16 - Rafał Wółkiewicz (Toruń)

Kujawianka Strzelno - Gopło Kruszwica 2:1 (0:1)Informują Damian Baczyński oraz Jan Kozłowski
GOOOL 55 min - Krystian Piechocki 2:1
GOOOL 53 min - Tomasz Warzecha z karnego 1:1
GOOOL 32 min - Mikołaj Myśliwy 0:1
28 min - 0:0
g. 17 - Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)

LTP Lubanie - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:0 (2:0)Informuje Marcin Zapiec
GOOOL 71 min - Świątkowski 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 37 min - Michał Świątkowski 2:0
GOOOL 2 min - Łukasz Kranc z karnego 1:0. To 50 gol zdobyty w tym sezonie przez piłkarzy tej grupy
g. 17 - Damian Dorn (Bydgoszcz)

Zdrój Ciechocinek - Ziemowit Osięciny 6:0 (3:0)Informują Krzysztof Zakrzewski oraz Jarosław Kaczorowski
GOOOL 89 min - Majchrzak 6:0
55 min - goście w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Kamila Pyczki. Na trybunę odesłany także trener Ziemowita Krzysztof Cybulski

Niedziela
Włocłavia Włocławek - Noteć Łabiszyn 2:1 (1:1)
ZDJĘCIA - TUTAJ
Informuje: Paweł Czarniak
GOOOL 69 - Piotr Głąba 2:1. W tym sezonie jest, jak dotychczas autorem wszystkich goli Włocłavii
67 min - Piotr Charzewski nie wykorzystuje jedenastki
64 min - 1:1
Początek drugiej połowy
Przerwa - 1:1
GOOOL 42 min - Piotr Gląba głową 1:1
38 min - 0:1
GOOOL 2 min - Marcin Bizoń 0:1
Od środka rozpoczął zespół gości
g. 17 - Piotr Wysocki (Rypin)

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Lubienianka Lubień Kujawski 2:1 (0:0)Informuje: Andrzej Grudziński
GOOOL 90+3 - Patryk Laskowski z karnego 2:1