źródło http://www źródło http://www

źródło http://www.youtube.com/watch?v=ZVX2TXdZpDM

Podczas pokazów samochodów o charakterze sportowym, jeden z kierowców stracił panowanie nad maszyną i wjechał w grupę widzów

Wszystko wskazuje na to, że przyczyną katastrofy był błąd kierowcy, który nie zapanował nad samochodem.

Jeszcze nie tak dawno szereg mediów zapraszało na niniejszą imprezę. Obecnie należałoby postawić pytanie, czy impreza ta, była właściwie zabezpieczona.

Jak widać na wielu filmach umieszczonych na Youtube, które są rejestracją nieszczęśliwego zdarzenia, zabezpieczenia były skromne, żeby nie powiedzieć żadne. Samochody rozpędzające się do ogromnych prędkości w ciągu kilku sekund i posiadające niemałą masę własną, wydaje się, że powinny być odgrodzone od widowni o wiele solidniej.

Ostatecznie skończyło się na tym, jak podaje "Gazeta Wyborcza", że ucierpiało w tym zdarzeniu 19 osób w tym dzieci. Życie żadnego z poszkodowanych nie jest zagrożone.

Nad maszyną stracił panowanie 40-letni obywatel Norwegii. Trwa postępowanie wyjaśniające. Na chwilę obecną wiadomo, że kierowca był trzeźwy.


Uprzedzam, załączony film jest dość drastyczny

aktywny link: http://www.youtube.com/watch?v=HXmd2upnKmQ

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!