(© By Łukasz Golowanow (konflikty.pl) [see page for license], via Wikimedia Commons)

1 maja w godzinach porannych w Bojmiu leżącym w woj. mazowieckim doszło do wypadku. Busem podróżowali artyści wrocławskiej grupy Spirituals Singers Band.

Do wypadku auta wiozącego członków zespołu Spirituals Singers Band doszło w godzinach porannych w Bojmiu na krajowej „2”.

Busem podróżowało 8 osób. W wyniku wypadku dwóm z nich barierki obcięły nogi. Jedna została zabrana do pobliskiego szpitala w Siedlcach, druga wymagała przetransportowania śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Warszawy. Pozostałym rannym na miejscu pomocy udzielili ratownicy.

Artyści mieli o godzinie 11.00 dać koncert pt. "Santo Subito Litania do polskich Świętych" w kościele pw. Św. Józefa w Siedlcach.

Polskie Radio podało, że prawdopodobną przyczyną wypadku było nagłe wtargnięcie zwierzęcia na jezdnię. Kierowca pojazdu był trzeźwy.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!