Do groźnego wypadku drogowego doszło dziś około godz. 15.20 w Złoczewie w powiecie sieradzkim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe marki audi.

Do wypadku doszło, kiedy kierujący jednym z samochodów wykonywał manewr skrętu do własnej posesji. Kierująca drugim autem z nieustalonych jeszcze przyczyn uderzyła w tył pierwszego audi. Siła uderzenia była tak duża, że auto uderzyło w słupek z cegły.

Wskutek tego zdarzenia do szpitala zastało przetransportowanych dwoje dzieci: chłopiec w wieku 5 lat i o 2 lata młodsza dziewczynka. Chłopiec ma rozcięta głowę, dziewczynkę zabrano po to, aby przeprowadzić kontrolne badania.

Jak poinformował oficer dyżurny sieradzkiej policji, oboje kierujących było trzeźwych.
W akcji ratunkowej udział brali ratownicy medyczni z sieradzkiego szpitala, patrol ruchu drogowego z Sieradza, policjanci z prewencji ze Złoczewa, dwa zastępy z OSP Złoczew i jeden zastęp z JRG Sieradz

Dziś od rana na terenie Sieradza policja prowadziła akcję sprawdzania trzeźwości kierowców.
Niestety nie wszyscy mogli odjechać po kontroli - sieradzcy policjanci zatrzymali dwóch kierowców po spożyciu alkoholu.

Oglądaj też fotorelację: Wywrócona motorówka we Wrocławiu. Policja szuka jednego z załogantów

Współautorzy artykułu:

  • Jarosław Stanioch
  • Bartosz Kucharski

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!