Takiego miejsca w sieci na pewno brakowało, miejsca w którym nosiciele wirusa HIV mogą wymieniać się doświadczeniami, miejsca wolnego od nietolerancji i szykan.

Pozytywni.net jest pierwszym portalem społęcznościowym przeznaczonym dla nosicieli wirusa HIV a także ich znajomych i rodzin. Premiera portalu miała miejsce zaledwie kilka dni temu - 25 stycznia - mimo tak "młodego wieku" zarejestrowało się w nim już blisko osiemdziesięciu userów.

Autorzy serwisu przygotowali wiele przydatnych funkcji, m.in. prowadzenie bloga, dodawanie zdjęć i filmów a także możliwość prowadzenia dyskusji na forum. Pozytywni.net w miarę upływu czasu ma być rozwijany o nowe funkcjonalności.

Serwis ma na celu nie tylko ułatwianie zawierania nowych znajomości, ale także szerzenie tolerancji oraz podnoszenie świadomości społecznej oraz wiedzy na temat tegóż wirusa wśród Polaków.

Komentarze, ktore dotarły do twórców serwisu od "ludzi pozytywnych" są niezwykle pozytywne i budujące. Użytkownicy mają nadzieję, że serwis pozwoli im poradzić sobie z życiem z HIV-em, a także umożliwi wymianę doświadczeń z innymi nosicielami.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!