W Klubie 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu, odbywa się wystawa prac Pawła Luniaka. Prezentacja poświęcona jest głównie tematyce patriotycznej. Przy tej okazji zostało również wystawione kilka obrazów o innej tematyce.

Artysta z wykształcenia jest inżynierem zootechnikiem, lecz od wielu lat zajmuje się twórczością artystyczną. Często bierze udział w przeglądach amatorskiej twórczości plastycznej. Jego obrazy znalazły miejsce w stałych ekspozycjach Muzeum Powstania Warszawskiego. Prezentował się również na wielu innych wystawach.

Paweł Luniak tworzy swoje prace w technice akwareli. Tematyka obrazów, wyrażanych nie tylko pędzlem ale i sercem, przypomina o sprawach ważnych dla Polski. Nawiązuje do wydarzeń historycznych i znanych postaci. Przedstawia na obrazach sceny, które skłaniają widza do osobistych refleksji i interpretacji. Obrazy są pełne symboli wyrażających głębokie treści patriotyczne.
Akwarele Pawła Luniaka obejmują szeroki wachlarz tematyczny. Począwszy od spraw patriotyczno-religijnych ważnych dla Polski, poprzez architekturę, pejzaże, kwiaty i zwierzęta.
Wystawa jest czynna do końca września, w Klubie 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu przy ul. Pretficza 24.
Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!