W wołomińskiej Herbaciarni otwarto wystawę moich prac. Możecie tam obejrzeć 13 obrazów. Zapraszam.

Na szarej, biednej ulicy Wileńskiej unosi się w powietrzu wilgotny zapach deszczu i słońca. Ale gdy tylko wejdzie się do skromnej Herbaciarni, świat się odmienia zupełnie, jakby to nie było Wołomin, tylko kolorowy Paryż, miasto artystów.

Jesteśmy witani przez młodych ludzi, którzy prowadzą Herbaciarnię, czuć przyjemny zapach herbaty z całego świata oraz słodki zapach deserów. Podczas degustacji przy wygodnym stoliku i na ciepłych kanapach, oczy bywalców kierują się na kolorowe ściany, na których wiszą obrazy oraz na szklane witraże w oknach. Podczas degustacji można posłuchać lekkiej, łatwej muzyki lub poczytać dobre książki. W takiej właśnie atmosferze, w czwartek w 9 lipca, w samo południe otwarto wystawę moich prac.

Wszystkie prezentowane obrazy zostały wykonane w mojej nowej pracowni. Największą furorę wśród tych trzynastu wystawionych dzieł zrobił obraz pt. "Wieliszew - kościół" oraz wariacja na temat Van Gogha, która jest pierwszą kopią mistrzów z moich zbiorów. Obraz został oprawiony w passe-partout i pomalowany.

Wystawa jest otwarta codziennie od godz. 12 do 22, a jej zakończenie zaplanowano na dzień 9 sierpnia.Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!