W sobotę Bartłomiej Jaszka przyjechał do Katowic na turniej Christmas Cup i w ten sam dzień z nich wyjechał. Zawodnik zmaga się z kontuzją barku. Nie wiadomo, czy zdąży wyleczyć się przed mistrzostwami świata.

- Nie wygląda to dobrze, ponieważ przy każdym rzucie Jaszka odczuwa bardzo duży ból - stwierdził na konferencji prasowej po meczu ze Słowacją trener reprezentacji Polski, Michael Biegler.

Gracz Füchse Berlin obecnie przebywa na konsultacji medycznej u prywatnego fizjoterapeuty. - Wczoraj podjęliśmy decyzję, że Bartek nie będzie tutaj leczony. W kadrze jest 23 zawodników, a w jego przypadku potrzebny jest indywidualny program rehabilitacyjny - przyznał szkoleniowiec.

Biegler nie potrafił odpowiedzieć na pytanie, czy Jaszka zdąży wyleczyć się przed mistrzostwami świata. - Nie jestem w stanie zobaczyć jego barku od środka, więc nie mogę powiedzieć, czy starczy czasu - zakończył Biegler.

Z Katowic dla W24 Dawid Bożek

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!