Wejście do siedziby Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego Wejście do siedziby Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego

Wejście do siedziby Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego (© Mirosława Kasowska)

13 maja br. w siedzibie Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego przy ul. Piotrkowskiej 102 odbędzie się X Aukcja Fotografii.

Przedsięwzięcie organizowane jest przez Dom Aukcyjny "Rynek Sztuki" oraz Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne. Zainteresowani złożeniem swoich prac na aukcję proszeni są o dostarczenie zdjęć ze spełnieniem poniższych waruników:

- przyjmowane są maksymalnie trzy sztuki w formie elektronicznej (wielkość jednego pliku nie może przekraczać 300 KB, plik nazwany tytułem zdjęcia),
- należy dołączyć komplet informacji (imię i nazwisko autora, rok urodzenia, tytuł zdjęcia, technika i data jego wykonania, dokładny format oryginałów w cm. Zawsze należy podawać jako pierwszy wymiar pionu, potem poziomu),
- gotowe prace muszą być oprawione w passe-partout, podklejone od tyłu i sygnowane na odwrocie (imię i nazwisko autora, tytuł zdjęcia, rok wykonania, numer kolejny danej odbitki, podpis autora - nie należy umieszczać swojego adresu i numeru telefonu),
- nieprzekraczalny termin składania prac to 16 kwietnia 2010 roku. Prace należy dostarczyć do siedziby Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego przy ulicy Piotrkowskiej 102.

Złożenie fotografii nie jest równoznaczne z przedstawieniem ich na aukcji. Decyzję w tej kwestii podejmie krytyk sztuki powołany przez Dom Aukcyjny "Rynek Sztuki". Cena wywoławcza będzie ustalana na podstawie aktualnych notowań aukcyjnych i po akceptacji autora. Po aukcji będzie pobrana marża dla ŁTF w wysokości 15 proc. wylicytowanej ceny prac członków ŁTF oraz w wysokości 25 proc. wylicytowanej ceny prac autorów niezrzeszonych. Złożenie prac jest równoznaczne z przyjęciem powyższych warunków. Prace nie spełniające przedstawionych warunków nie będą przyjmowane.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego (pn-pt 10-18; sob 10-14) lub poprzez e-mail:ltf@ltf.com.pl bądź pod nr. tel. (42) 633 09 82.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!