w Puławskiej Hali MOSiR w najbliższy piątek uczniowie szukający ukierunkowania, oraz bezrobotni będą mieli szanse zmienić swoje życie.

Podczas Targów zaprezentuje się 81 wystawców, z czego 40 to bezpośredni przedsiębiorcy. Ponadto swoją ofertę zaprezentują 7 agencji pracy tymczasowej, 2 organizacje pozarządowe (fundacje), 6 instytucji szkoleniowych, 2 służby mundurowe (WKU i KPP) oraz dodatkowo Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach, Państwowa Inspekcja Pracy, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach i Ochotnicze Hufce Pracy w Lublinie.

Jesteś uczniem? Targi Pracy i Edukacji są też dla Ciebie!

Podczas Targów zaprezentuje się 20 placówek oświatowych z powiatu puławskiego. 14 szkół publicznych z terenu powiatu i miasta Puławy, 1 szkoła niepubliczna, 2 ośrodki szkolno-wychowawcze, Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Puławach i Szkolne Schronisko Młodzieżowe.

Ekspozycja przewiduje 110 ofert pracy na łączną liczbę miejsc pracy 1158. W tych ofertach będą również oferty pracy dla osób niepełnosprawnych.

W 2012 r. w wyniku VIII Targów Pracy i Edukacji efektywność wyniosła 73%, z kolei w 2013 r. (IX Targi Pracy i Edukacji) – 70%.

W SKRÓCIE:

CO?: X Targi Pracy i Edukacji
KIEDY, GDZIE?: Hala Sportowa MOSiR, piątek, 21.03.14 w godzinach od 10 do 14

Zapraszamy!

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!