5 i 6 marca 2012 r. w Toruniu odbędzie się XIX Forum Gospodarcze. Tematem przewodnim imprezy będą „Gospodarcze, Transgraniczne Więzi Systemowe". Impreza będzie spotkaniem wybitnych osobowości świata gospodarki, kultury, nauki i polityki.

Goście forum mówić będą o kierunkach rozwoju naszego kraju i całej Europy.

W roku 2011 w ramach projektu Partnerstwo Wschodnie - części Forum Gospodarczego - promowana była Białoruś, a w tym roku prezentowany będzie dorobek Kazachstanu, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Uralsk jako partnera województwa kujawsko – pomorskiego.

W tym roku organizatorzy czyli Stowarzyszenie "Integracja i Współpraca" przewidzieli około trzydziestu konferencji, paneli, seminariów, dotyczących takich zagadnień jak gospodarka w tym energetyka, transport, rolnictwo i przetwórstwo rolno – spożywcze, obronność, prawo - ze szczególnym uwzględnieniem prawa międzynarodowego.

Forum Gospodarcze w Toruniu zostało wsparte przez Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego i Prezydenta Miasta Torunia. Stawia sobie za cel główny integrowanie i zachęcanie do współpracy polityków, samorządowców, regiony a także państwa.

Wszelkie informacje na temat Forum oraz informacje dla firm chcących wziąć udział w imprezie dostępne są na stronie internetowej Forum Gospodarczego.

Wiadomości24.pl są patronem medialnym tego wydarzenia


Współautor artykułu:

  • Marta Wróbel

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!