Zdobywająca coraz większe uznanie w kraju Szkoła Tańca "Progres" Edyty Wilk organizuje dla swoich obecnych i przyszłych uczniów, a także wszystkich miłośników tańca kolejną niespodziankę.

Po ubiegłorocznych warsztatach prowadzonych przez Marcina Mrozińskiego, Dariusza Bujnowskiego i Cassem Smithem instruktorki "Progresu", Edyta Wilk i Monika Wielińska zapraszają na kolejne spotkanie z utalentowanymi tancerzami i nauczycielami tańca, znanymi z programów telewizyjnych "You Can Dance. Po prostu tańcz" oraz "Got To Dance. Tylko taniec".

Dwudniowe warsztaty odbędą się w Osiedlowym Domu Społecznym Malwa w osiedlu Stawki w terminie 26 - 27 czerwca 2013 roku. Pierwszym instruktorem będzie Paweł "Tolek" Tolak, finalista 6. edycji "You Can Dance", członek i współzałożyciel warszawskiej formacji Belong To Beat. Początkowo tańczył breakdance, lecz od 4 lat mocno związany z tańcem hip - hop dance, locking, popping, house oraz choreografią. Jednym z jego ostatnich sukcesów było prowadzenie zajęć w STUDIO 68 w Londynie.

Warsztaty w Szkole Tańca "Progres" poprowadzi także Sonia Felbur, asystentka choreografa Gabriela Francisco podczas warsztatów oraz czwartej edycji programu "You Can Dance" i JoJo Diggs w siódmej edycji tego show. Od lat szkoli się w Los Angeles w najlepszych szkołach na świecie Debbie Reynolds Studio, Millenium Dance Complex oraz The Edge Performing Arts Center. Brała udział najbardziej prestiżowym w świecie tańca przedstawieniu w Hollywood "Carnival" w choreografii Jojo Diggs. Jej ulubionym stylem jest hip - hop.

Kolejnym instruktorem podczas czerwcowych warsztatów w "Progresie" będzie Anna "YouYa" Jujka, jurorka 4. edycji programu "Got To Dance. Tylko taniec" w Polsacie oraz choreografka TVN - owskiego "You Can Dance. Po prostu tańcz". Tańczy od siódmego roku życia. W ciągu swojej 26 - letniej pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność łączenia takich stylów jak: jazz, modern dance, contemporary, broadway jazz, hip hop, ragga, house i wiele innych. Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji.

Bliższe informacje o warsztatach i zapisy na nie prowadzone są drogą elektroniczną: progres@onet.com.pl lub telefonicznie: 508 205 300 i 600 504 995. Harmonogram zajęć można znaleźć na stronie: st-progres.blogspot.com. Znane są też ceny warsztatów: 30 zł - warsztaty z jednym choreografem, 50 zł - warsztaty z dwoma choreografami, 70 zł - warsztaty z wszystkimi choreografami, 90 zł - PAKIET warsztaty z wszystkimi choreografami i dodatkowe zajęcia tylko dla grup Progres I i Mini Progres I.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!