(© Archiwum KMP Przemyśl)

Poważnych obrażeń doznała mieszkanka powiatu przemyskiego, która została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna kierujący fiatem 126 p, nie zachował należytej ostrożności.

Kierujący „maluchem” jadąc główną ulicą Dubiecka, Przemyską, nie zauważył kobiety, która przechodziła przez przejście dla pieszych i potrącił ją. W wyniku uderzenia 65-letnia piesza doznała poważnych urazów i została przewieziona do szpitala.

- Funkcjonariusze pracujący na miejscu zebrali ślady kryminalistyczne i przesłuchali świadków zdarzenia - powiedziała podkomisarz Bogusława Sebastianka, oficer prasowy KMP w Przemyślu. - Sprawdzenie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że 70-letni kierowca, mieszkaniec gminy Dubiecko, był trzeźwy.

Policjanci z komisariatu w Dubiecku wyjaśniają okoliczności wypadku.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!