7 października trafi do sprzedaży gra Mafia III. Jej twórcy zaprezentowali kolejny zwiastun.

Fabuła Mafii III osadzona została w latach 60. i 70. w fikcyjnym Nowym Bordeaux przypominającym Nowy Orlean. Głównym bohaterem jest weteran wojenny Lincoln Clay, który po odbyciu służby trafia do gangu. W wyniku przestępczych porachunków jego koledzy giną, a ich kompan zamierza pomścić ich śmierć.

Mafia III trafi na rynek 7 października. Dostępna będzie na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery PC. W tym ostatnim przypadku minimalne wymagania sprzętowe to: procesor: i5-2500K lub AMD FX-8120, 6 GB pamięci RAM, karta graficzna Radeon HD7870 lub GeForce GTX 660, 50 GB miejśca na dysku.

Pierwsza część gry Mafia zadebiutowała w 2002 roku i szybko zyskała światową popularność. Na kolejną część trzeba było czekać aż 8 lat. W 2010 r. trafiła na rynek Mafia II.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!