Pani Dorotka na zajęciach w klasie II w Szkole Podstawowej im Pani Dorotka na zajęciach w klasie II w Szkole Podstawowej im

Pani Dorotka na zajęciach w klasie II w Szkole Podstawowej im. Bernarda Chrzanowskiego w Wojnowicach. (© Fot.Justyna Bartkowiak)

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w kwietniu przyjechała do nas pani Dorota, która przeprowadziła zajęcia, podczas których pokazała dzieciom, w jaki sposób można samemu przygotować proste, wielkanocne ozdoby.

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w kwietniu przyjechała do nas pani Dorota, która przeprowadziła zajęcia, podczas których pokazała dzieciom, w jaki sposób można samemu przygotować proste, wielkanocne ozdoby, w oparciu o najprostsze środki: klej, papier, krepinę.

Pod kierunkiem pani Doroty, dzieci wykonały ozdoby wielkanocne. Sprawiło to im wiele radości.
Niektórzy nie dostrzegają pełnych możliwości, jakie kryje w sobie wiotkie i nietrwałe tworzywo. Tyle pięknych ozdób można zrobić i przystroić nasze wnętrza. Potrzebne jest do tego trochę cierpliwości i sprawności.

Po wykonanej pracy, radości nie ma końca. Dzieci zaniosły do domu swoje ozdoby, aby podzielić się swoim zadowoleniem z rodzicami.

Zdjęcia z zajęć

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!