Ilona Łepkowska jest autorką nowej komedii romantycznej pt. "Randka w ciemno", która na ekrany kin wejdzie w przyszłym roku.

„Randka w ciemno” to nowa komedia romantyczna, opowiadająca historię Majki (w tej roli Katarzyna Maciąg), która próbuje odnaleźć się po nieudanym związku ze starszym od siebie mężczyzną (którego zagrał Bogusław Linda). Życie Majki obfituje w różne miłosne wydarzenia, bowiem o jej względy walczą dwaj przystojni mężczyźni Kuba (Leszek Żurek) oraz Karol (Borys Szyc).

Jednak w trudnych chwilach zawsze może liczyć na swoje przyjaciółki: Stasie (Dominika Kluźniak), Jole (Joanna Jakubas) i Anie (Karolina Nowakowska). Jedna z nich wpadnie na pomysł, który diametralnie zmieni życie Majki.

W filmie nie zabraknie również kobiet, które budzą podziw i są tajemnicze (Danuta Stenka, Anna Dereszowska) oraz panów (Zbigniew Zamachowski, Tomasz Kot).

Zdjęcia kręcone były w Warszawie, Wrocławiu, Londynie i na Lazurowym Wybrzeżu. Na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej, film wyreżyserował Wojciech Wójcik.

Premiera filmu zaplanowana została na początek 2010 roku.

W filmie zobaczymy również: Dariusza Wnuka, Sławomira Małyszko, Marcina Rogacewicza, Andrzeja Andrzejewskiego, Jarosława Sacharskiego, Sebastiana Chondrokostasa, Magdalene Waligórską, Anne Smołowik, Joanne Moro, Agatę Załęcką oraz wielu, wielu innych...


Źródło: plejada.pl

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!