Zakopianka to nazwa drogi łączącej Kraków z Zakopanem Zakopianka to nazwa drogi łączącej Kraków z Zakopanem

Zakopianka to nazwa drogi łączącej Kraków z Zakopanem. Jej długość wynosi 102 kilometry.

Wszyscy ci, którzy udają się powitać Nowy Rok do stolicy Tatr muszą uzbroić się w cierpliwość. Samochody na popularnej Zakopiance poruszają się z prędkością do 30 km/h.

Jak co roku wielu Polaków postanowiło przywitać Nowy Rok w Zakopanem. Część z nich właśnie dziś udało się w podróż do stolicy Tatr. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Zakopianka się zakorkowała, a w samym Zakopanem brakuje miejsc do parkowania. Podobnie było rok temu."Stałam w korku przy każdym skrzyżowaniu, ale jak ktoś zna objazdy to tylko nimi niech jedzie i wtedy sobie poradzi - tłumaczy dla Tvn24.pl pani Małgorzata z Białego Dunajca. Także po dojechaniu na miejsce w samym Zakopanem znaleźć miejsce do zaparkowania już teraz graniczy z cudem.

Zakopianka to nazwa drogi łączącej Kraków z Zakopanem. Jej długość wynosi 102 kilometry.Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!