W związku z ogłoszeniem przez Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego żałoby narodowej, wielkie sieci handlowe zamykają swoje sklepy w niedzielę.

Informację o zamknięciu sklepów przekazała Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, zrzeszająca największe sieci handlowe w naszym kraju. "Podejmując tę decyzję zarządy firm członkowskich POHiD chcą, aby dzień ten został przeznaczony przez nas wszystkich na chwile zadumy i refleksji" - czytamy w komunikacie POHiD.

Jutro zakupów nie zrobimy w sklepach: Auchan, Carrefour, Biedronka, Leclerc, Kaufland, Real, Makro Cash&Carry, Media Markt, Saturn, Lidl, Selgros Cash&Carry, Tesco czy Żabka.

Na Dolnym Śląsku nieczynny będzie Pasaż Grunwaldzki przy Rondzie Regana, Galeria Dominikańska, Magnolia przy Legnickiej, Auchan na Bielanach. W Trójmieście nie będą pracować m.in Galeria Bałtycka w gdańskim Wrzeszczu oraz Alfa Centrum.

W Poznaniu zamknięte będą Galeria Malta, King Cross oraz Centrum Handlowe M1. Na Śląsku: gliwickie Centrum Handlowe "Forum" oraz katowickie Silesia City Center, a w Łodzi Centrum Handlowe M1, Galeria Łódzka oraz część handlowa Manufaktury. Ostatecznej decyzji nie podjęło jeszcze kierownictwo Portu Łódź przy Pabianickiej.


Czytaj także:
Żałoba w Warszawie okiem kamery W24.pl
Ostatnia wypowiedź Lecha Kaczyńskiego dla prasy
Maria i Lech Kaczyńscy - wspomnienie
Takiego dramatu współczesny świat nie widział
Światowe media wstrząśnięte polską tragedią
Komentator moskiewskiego radia prosi Polaków o wybaczenie
Irlandzka Polonia zjednoczona w obliczu tragedii
Janusz Zakrzeński zginął w katastrofie prezydenckiego samolotu

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!