IMAGE_139 IMAGE_139

IMAGE_139.jpg (© mms)

Około godz. 16 w Sieradzu zamilkły telefony. Nie można było wykonywać połączeń z numerów TPSA. Pracownicy telekomunikacji milczą tak, jak telefony.

- Awaria ma być usunięta w ciągu 26 godzin - taką informację uzyskałem dzwoniąc na Błękitną Linię Telekomunikacji. Sieradzanie mają problemy nawet z dodzwonieniem się na numery alarmowe. Mieszkańcom zostały tylko telefony komórkowe.

Telefony odezwały się ponownie około godz. 19.15. Jak udało nam się ustalić, nie tylko mieszkańcy Sieradza, ale również Krakowa mieli problemy z telefonami TPSA. Pracownicy TPSA nie chcą udzielać żadnych informacji na temat przyczyny awarii. Jak powiadomiła w dniu 2 lipca2008 Wiaomości24.pl Maria Pisker Szefowa Śląskiego Biura Prasowego GTP wczorajsza awaria była spowodowana awarią zasilania jednego koncentratorów. Usterka trwała około trzech godzin, był to czas niezbędny do zdemontowania i zamontowania sprawnego sterownika. Przez ten czas około 1400 abonentów nie mogło korzystać z telefonów.


Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!