Warszawski Ale! TEATR zaprasza 8 października 2012 r. na godz. 19.30 do łódzkiego Teatru V6 na spektakl pt. "Zamknięty świat". W konkursie możecie wygrać dwuosobowe zaproszenie na spektakl.

Spektakl "Zamknięty świat" jest sceniczną adaptacją sztuki pod tym samym tytułem, napisanej przez niemieckojęzyczną autorkę Catherine Aigner. Produkcja warszawskiego Teatru Impresaryjnego Finestra to pierwsza w Polsce adaptacja tej sztuki.

Reżyser i zarazem aktor grający w sztuce jedną z postaci - Dariusz Taraszkiewicz, w rolach ekscentrycznych staruszek obsadził Krystynę Sienkiewicz (Lucyna) i Grażynę Zielińską (Ernestyna). Obie panie pomimo tego, że nie przepadają za sobą, to jednak spędzają razem wiele godzin, byleby tylko uciec od nudnej samotności. Tworzenie intryg i mniejsze lub większe kłamstewka to ich ulubione zajęcie.

Lucyna sprytnie wykorzystując swoją demencję starczą, przyciąga zainteresowanie najbliższych nieświadomie wplątując siebie, bardzo znerwicowaną córkę Antoninę (Anna Dereszowska), syna Filipa (Rafał Cieszyński) - lekkoducha, życiowego nieudacznika i lenia oraz tajemniczego bezdomnego w niecodzienną historię. Rzeczywistość zmusza Lucynę do... odpalenia wraz z mężem nieboszczykiem fajerwerków w Palermo na kilkanaście godzin przed nocą sylwestrową.

Sztuka "Zamknięty Świat" to współczesna komedia, która prócz tego, że bawi widza, posiada również drugie, głębokie dno, które zmusza do przemyśleń i refleksji na temat starości i upływającego czasu.
Fragment przedstawienia:


8 października 2012 r., godz. 19.30
Teatr V6 w Łodzi,
ul. Żeromskiego 74/76
Bilety w cenie 75 zł są do nabycia pod numerem telefonu: 600 220 666, na teatrv6.pl, ebilet.pl i strefabiletow.pl, a także w Centrum Informacji Kulturalnej w Łodzi.

Konkurs


Aby wygrać dwuosobowe zaproszenie na spektakl, napiszcie w komentarzu jaki macie sposób na zachowanie młodości? Zaproszenie trafi do osoby, której rada najbardziej nam się spodoba. O terminie i sposobie odbioru biletów powiadomię zwycięzcę 4 października po godz. 20!
Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!