Zalew w Majdanie Sopockim Zalew w Majdanie Sopockim

Zalew w Majdanie Sopockim (© Tadeusz Kowalski)

Celem konkursu Kryształowa Elka, organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Lublinie, było wyróżnienie najlepszych projektów promujących region w 2011 roku. 1 grudnia na Zamku Lubelskim podczas konferencji "Marka Lubelskie narzędziem rozwoju regionu" odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień.

Konkurs prowadzony był w pięciu kategoriach, a wpłynęło do niego 80 zgłoszeń. Pierwszą nagrodę w kategorii komunikacja marketingowa zdobyło miasto Puławy, za kampanię "Puławy z myślą o człowieku".

Za najlepszy produkt markowy uznano "Wiejskie SPA w Krainie Rumianku", przedstawione przez Stowarzyszenie Aktywizacji Polesia Lubelskiego. Dwa wyróżnienia w tej kategorii zdobyły: gmina Józefów za Szlak Geoturystyczny Roztocza Środkowego oraz Szkoła 69 Club & Restaurant w Starej Hucie.
Za najważniejsze wydarzenie jury uznało Carnaval Sztuk Mistrzów organizowane przez Urząd Miasta Lublin. W kategorii tej przyznano także dwa wyróżnienia: dla Festiwalu Trzech Kultur organizowanego przez Muzeum Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego we Włodawie oraz Filmoffo organizowanego przez Gminę Opole Lubelskie.

Za najlepszą stronę internetową pierwszą nagrodę zdobyło Starostwo Powiatowe w Łęcznej za portal turystyka-pojezierze.pl. Wyróżnienia otrzymali: wirtualne Muzeum Amonitów Firmy Handlowo-Usługowj PROFIT Tomasza Ciężkiego za stronę www. muzeumamonitow.pl oraz miasto Zamość za stronę www.turystyka.zamosc.pl.

W kategorii wydawnictwo pierwsze miejsce przypadło Agencji Marketingowej Don Brando za "Bramy Roztocza". Był to wspólny projekt dwóch roztoczańskich gmin: Zwierzyńca i Narola. Dwa wyróżnienia przypadły: albumowi „Roztocze” Wiesława Lipca oraz „Informatorowi turystycznemu Roztocze 2011” wydanemu przez Lokalną Grupę Działania Roztocze Tomaszowskie.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!