Katarzyna Kita na zawodach w Zamościu Katarzyna Kita na zawodach w Zamościu

Katarzyna Kita na zawodach w Zamościu (© Tadeusz Kowalski)

Katarzyna Kita z Agrosu Zamość wywalczyła brązowy medal w konkursie rzutu młotem podczas pierwszego dnia mistrzostw Polski seniorów w lekkiej atletyce, które w czwartek, 11 sierpnia rozpoczęły się w Bydgoszczy.

Zawodniczka Agrosu posłała młot na odległość 63,63 m, przegrywając z Anitą Włodarczyk z RKS Skra Warszawa (73,05 m) oraz Jolantą Fiodorow z Prefbetu Śniadowo Łomża (69,78 m).

Kasia (rocznik 1984) jest jedną z najlepszych młodych polskich miotaczek. Od 2002 roku zawsze na podium Mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców. Na mistrzostwach Europy juniorów w Tampere (2003) zdobyła złoty medal z wynikiem 66,08 m. Jest medalistką mistrzostw Polski seniorów. W 2007 roku startowała w Pucharze Europy w Jałcie oraz w Uniwersjadzie w Bangkoku.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!