Się dzieje. Tak się rozdyskutowaliśmy, że z tego wszystkiego zapomnieliśmy przyznać uprawnienia (czytaj pióra) opisane w tekście...

Na swoją obronę mamy za to radość, że było kogo nagradzać. Dyskusja komu przyznać kolejne pióra była gorąca. Potem wybieraliśmy kandydatów do nagród za informacje weekendowe i po prostu... zapomnieliśmy. Ale już wszystkie usterki są usunięte :)

Agata i Adam szykują się, by dokonać desantu na Wrocław. Jadą się szkolić w ramach Instytutu Dziennikarstwa Polskapresse, a potem zostają we Wrocławiu na piątek, by podbijać serca studentów i licealistów. Jeśli są chętni, by się z nimi spotkać, dajcie znać. Agata i Adam powoli pakują się i szykują plakaty, wizytówki oraz długopisy z naszym logo...

Byliśmy już w Łodzi, Poznaniu, powiesiliśmy plakaty już w Krakowie i Warszawie, ale w tych dwóch miastach jeszcze nie koniec naszej akcji. Przemek jest właśnie w Lublinie. Oczywiście czekamy na zgłoszenia z innych miast!

Smutno się zrobiło w redakcji po śmierci Marka Grechuty. Pamiętam jego występ na festiwalu "Łódźstock". To już 20 lat. Gdzieś mam jeszcze stare nagrania z tamtych czasów.

Wiadomości24

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!