Do tragedii doszło w Bisztynku w woj. warmińsko-mazurskim. 5-osobowa rodzina w niedzielę trafiła do szpitala w Biskupcu. Najmłodszego dziecka nie udało się uratować.

Trutkę na szczury w sobotę wieczorem rozłożył w piwnicy ojciec, a już w nocy cała rodzina źle się poczuła. Następnego dnia rodzice i troje dzieci w wieku jednego roku, dwóch i siedmiu lat zgłosili się do szpitala w Biskupcu. Lekarz stwierdził zatrucie, którego powodem mógł być fosforowodór ulatniający się ze środka do deratyzacji.

W szpitalu najmłodsze dziecko zmarło. We wtorek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która wyjaśni bezpośrednią przyczynę śmierci.

Prokuratura Rejonowa w Biskupcu prowadzi śledztwo w sprawie spowodowania śmierci oraz zagrożenia dla życia i zdrowia innych.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!