Fani koni, skoków przez przeszkody i dobrej zabawy. Mogli odnaleźć swoje miejsce na zorganizowanym w sobotę Festynie Żelaznej Podkowy w Stajni Raduszynie.

W Stajni Raduszyn k.Murowanej Gośliny, należącej do rodziny Kossakowskich. Znów odbyły się duże zawody konne.

Chętnych do udziału było ponad 200 zawodników.
Festyn Żelaznej Podkowy, bo tak właśnie nazywały się całe zawody w skokach przez przeszkody, obył się w sobotę i trwał od godzin porannych do wieczornych.

Konkurs miniLL zwycięzyła zawodnicza, P. Zofia Wawrzyniak ze stajni Liljówka Stęszewko na koniu "Róża Wschodu" z czasem 33,55 sekund.
Drugie miejsce i trzecie, to konie "Cinamon" oraz "Nestor", właścicielkami były P. Dominika Siudzińska oraz Weronika Wyrozębska.
Konkurs LL, który został podzielony na dwa rodzaje: kuce i dorosłe konie. A wygrała rywalizację P. Aleksandra Osuch ze stajni Podkowa Gruszczyn na koniu "Sulima" osiągając czas przejazdu równy 29,44 sekund.
Drugie i trzecie miejsce, zajęły Panie Agata Kamińska i Wiktoria Brendel na koniach, "Pasjonata Parys" oraz "Demeter".
Norma czasu na obu konkursach to tylko 65,00 sekund.

Konkurs L1 dwufazowy wygrała Pani Joanna Ziętkowska na koniu "Montana" osiągając czas przejazdu tylko 43.05 sek w pierwszej fazie i 19.20 w drugiej.
Przypomnijmy że w pierwszej fazie norma czasu to aż 59 sekund a w drugiej tylko 35 sekund. Drugie miejsce i trzecie zajęły Panie Paulina Głowacz na koniu "Nokia" oraz Pani Aleksandra Osuch na koniu "Antony Hopkins". Wszystkie przejazdy pierwszych trójek odbyły się bez punktów karnych.

Gospodarzem toru był Pan Bartosz Skrzypczyk a sędzią głównym zawodów został Pan Włodzimierz Chmielnik.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!